Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Петра Порошенка звинуватили в державній зраді

Порошенка звинуватили в державній зраді

Порошенка звинуватили в державній зраді

Петру Порошенку повідомили про підозру в скоєнні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій.

«Державне бюро розслідувань у взаємодії із СБУ та під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора розслідують кримінальне провадження щодо організації злочинної схеми постачання вугілля з тимчасово окупованих територій і сприяння терористичним організаціям ЛНР і ДНР групою громадян України на загальну суму приблизно 1,5 млрд грн», — повідомляє Державне бюро розслідувань.

Текст першої сторінки повідомлення про підозру опублікував російський адвокат Ілля Новіков:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
269606359-2359022137565591-3098195624671866178-n.jpg

Як повідомляється, Порошенко підозрюється в тому, що своїми діями за попередньою змовою з групою осіб сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР». До того ж змова була з представниками найвищого керівництва Російської Федерації.

Раніше в цій справі повідомлено про підозру колишньому міністру енергетики Володимиру Демчишину, нині також чинному народному депутату.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Фігуранти підозрюються в купівлі вугілля в ОРДЛО.

На думку слідства, зазначені особи поставили енергетику України в залежність від РФ і терористичних організацій. Це призвело до підриву економічної безпеки держави у 2014 — 2015 роках і позбавило можливостей для диверсифікації джерел постачання енергетичних ресурсів.

Крім того, надало РФ ширші можливості для подальшого втручання у внутрішні справи України та ведення проти неї підривної діяльності.

«Виробництво здійснюється за ч. 1 та ч. 3 ст. 258-5 (фінансування тероризму), ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) КК України», — уточнили в ДБР.

Санкціями вищевказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією майна або без такої.

У зв'язку з неможливістю вручення письмового повідомлення про підозру особисто його було вручено в спосіб, передбачений Кримінальним процесуальним кодексом, — направлено за місцем проживання, реєстрації, а також за місцем роботи.

Коментарі

Всі новини