Facebook Pixel

Велика Британія зняла санкції з російського бізнесмена Олега Тінькова

Велика Британія виключила із санкційного списку російського бізнесмена Олега Тінькова. Відбулося це після прохання мільярдера й засновника Virgin Group Річарда Бренсона.

Про це пише УП.

На Тінькова більше не поширюються санкції, які передбачають арешт активів і заборону на надання трастових послуг.

Британія запровадила санкції проти Олега Тінькова, засновника «Тінькофф банку», 24 березня 2022 року. Тіньков офіційно звертався до Міністерства закордонних справ Великої Британії з проханням виключити його із санкційного списку. Він заявляв, що підтримує рішення уряду Великої Британії накласти санкції на людей, які підтримують Владіміра Путіна або сприяють війні. За словами Тінькова, британський уряд помилково вважав його одним із таких людей.

Британський мільярдер і засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон закликав Британію зняти санкції з Тінькова, який раніше публічно засудив вторгнення Росії.

Нагадаємо, що 8 березня Вищий суд Євросоюзу скасував санкції проти матері Євгена Пригожина Віолетти.

Подякувати 🎉