Facebook Pixel

Комплекс «Вектор» отримав на перероблення перші радіоактивні відходи з Рівненської АЕС

«Вектор» отримав перші радіоактивні відходи на перероблення. Фото: energoatom.com.ua

«Вектор» отримав перші радіоактивні відходи на перероблення. Фото: energoatom.com.ua

«Енергоатом» відправив першу партію радіоактивних відходів (РАО) з АЕС на комплекс «Вектор».

Транспортування 30 контейнерів із солебітумним компаундом із Рівненської атомної електростанції виконали фахівці Аварійно-технічного центру, повідомляє пресслужба «Енергоатому».

Фото: energoatom.com.ua

Фото: energoatom.com.ua

Початок передання РАВ для постійного зберігання та поховання – результат численних організаційних і технічних заходів, виконаних «Енергоатомом» разом із ДСП ЦППРВ.

Telegram Logo

У компанії повідомили, що наразі триває підготовка передання експлуатаційних радіоактивних відходів, що накопичуються на Южно-Українській, Хмельницькій і Запорізькій АЕС.

«Вектор» – це комплекс об'єктів, призначених для зберігання та захоронення радіоактивних відходів (РАТ) з усіх українських підприємств, на яких вони утворюються. Це АЕС «Енергоатому», що діють, Чорнобильська АЕС та зони відчуження, інші промислові та наукові підприємства та організації.

Комплекс «Вектор» входить до складу Державного спеціалізованого підприємства «Централізоване підприємство поводження з радіоактивними відходами» (ДСП ЦППРВ), яке є національним оператором поводження з РАВ.

Коментарі

Всі новини