Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нуланд розповіла, що буде з «Північним потоком — 2», якщо РФ нападе на Україну

Вашингтон пообіцяв заблокувати «Північний потік — 2» у разі нападу РФ на Україну, ФРН — за. Фото: сайт Nord Stream 2

Вашингтон пообіцяв заблокувати «Північний потік — 2» у разі нападу РФ на Україну, ФРН — за. Фото: сайт Nord Stream 2

Сполучені Штати не дадуть запуститися вже добудованому, але ще не сертифікованому російському газопроводу «Північний потік — 2» якщо Москва вдасться до нового вторгнення в Україну.

Quote«Я хочу бути з вами відвертою. Якщо Росія так чи інакше вторгнеться в Україну, щодо «Північного потоку — 2» просування не буде», — заявила під час брифінгу заступниця американського держсекретаря Вікторія Нуланд.

Вона додала, що наразі США ведуть «рішучі та чіткі переговори» щодо цього питання із союзниками, зокрема з Німеччиною. 27 січня очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок заявила, що до пакета санкцій проти Росії, якщо та знову нападе на Україну, внесуть і заходи проти газопроводу.

Нуланд також повідомила, що Вашингтон звернувся із проханням до Пекіна, щоб той вплинув на Москву. За її словами, напад на Україну матиме «великий вплив світову економіку, енергетику зокрема, що не піде на користь Китаю».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Протистояння між Росією та Україною та його наслідки щодо потоків російських енергоресурсів до Європи та інших країн посилили волатильність на світових енергетичних ринках, піднявши ціни на нафту до $90 за барель та змусивши США шукати альтернативні джерела газу для Європи.

Коментарі

Всі новини