Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Олігарх Новинський відмовився від мандата нардепа

Новинський відмовився від мандата нардепа. Фото: Facebook-сторінка Новинського

Новинський відмовився від мандата нардепа. Фото: Facebook-сторінка Новинського

Політик і олігарх Вадим Новинський, який у попередньому скликанні Верховної Ради був одним із лідерів фракції «Опозиційного блоку», вирішив скласти повноваження народного депутата України.

Про це йдеться в повідомленні Вадима Новинського у Facebook.

Quote«За нових драматичних обставин, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду більш ефективним не в політиці, а в гуманітарній, громадській і виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час і обставини диктують інші пріоритети», – написав він.

Новинський також опублікував копію заяви про складання депутатських повноважень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нардеп заявив, що впродовж усього цього часу він займався й далі займається проблемами громадян України, які постраждали через бойові дії.

Він додав, що вирішив зосередитися на гуманітарних проєктах і служінні Українській православній церкві.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Новинський заявив, що його команда вже працює над тим, щоб забезпечити населені пункти України автомобілями «швидкої», медичними препаратами, харчовими продуктами.

Quote«Попереду – реалізація програм із повоєнного відродження України та її економіки, відновлення заводів та інфраструктури, нові проєкти, які забезпечать людям нові робочі місця», – додав він.

Новинський наголосив, що після війни допомагатиме відродженню Маріуполя «всіма силами й у міру своїх можливостей».

Вадим Новинський – позафракційний народний депутат, у минулому член сьогодні забороненої партії «Опозиційний блок», ще раніше – член Партії регіонів. Був народним депутатом кількох скликань.

Новинський є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг» і власником блокувального пакета компанії «Метінвест».

Коментарі

Всі новини