Facebook Pixel

В Україні зросло споживання електроенергії: який стан енергетики

Споживання електроенергії в Україні зросло на майже 6,5% через збільшення холодів. Для задоволення цього попиту необхідно активувати додатково 3-4 блоки на теплових електростанціях.

Про це повідомила НЕК «Укренерго» у соціальній мережі Facebook. Компанія закликала українців ощадливо споживати електрику у вечірні години.

Quote«Через похолодання та хмарну погоду споживання стрімко зростає. Сьогодні вранці його рівень на 6,5% більший за аналогічний показник учора. Щоб покрити таке зростання, потрібно додатково включити 3-4 блоки на теплових електростанціях. Але зараз такої можливості немає – теплові електростанції є однією з основних цілей ракетних ударів росіян», – йдеться у повідомленні.

Учорашній добовий пік споживання електроенергії припав приблизно на 21:00 і перевищив максимальне споживання в понеділок, 15 квітня, на майже 2%.

«Укренерго» закликало скоротити використання потужних енергоємних приладів з 19.00 до 22.00. У зв'язку з дефіцитом в енергосистемі 16 квітня компанія з 20:00 до 22:00 залучала аварійну допомогу з Польщі, Словаччини та Румунії, загальний обсяг якої становив 400 МВт-год.

Відключення світла на Харківщині 17 квітня

На ранок 17 квітня в Харківській області запроваджено графіки погодинних відключень, внаслідок чого близько 251 тис. споживачів опинилися без світла.

Відключення світла на Дніпропетровщині 17 квітня

Також запроваджено обмеження на енергоспоживання у Криворізькому районі Дніпропетровської області. В «Укренерго» наголосили, що в інших регіонах обмеження споживання для побутових споживачів не застосовувалися.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉