Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні різко збільшиться кількість бідних: ЮНІСЕФ дав два сценарії

Через кризу, викликану пандемією COVID-19, в Україні значно зросте рівень бідності. За менш загрозливим сценарієм кількість бідних людей збільшиться з 27,2% до 43,6%, за більш загрозливим — до 50,8%.

Про це йдеться в дослідженні Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що базується на макроекономічному прогнозі Кабінету міністрів.

screenshot-20.png
21.png
22.png
screenshot-20.png Thumb 21.png Thumb 22.png Thumb

У дослідженні також зазначається, що через кризу кількість осіб, які живуть у бідності, збільшиться на 6,3 млн, з яких 1,4 млн — діти (за менш загрозливим сценарієм). У разі більш загрозливого розвитку подій показник може збільшитися на 9 млн осіб, з яких 1,8 млн — діти.

В ЮНІСЕФ також зазначили, що в разі більш загрозливого сценарію Україну може відкинути на три роки назад у питанні зменшення бідності після кризи 2015 року, а досягнення країни можуть бути нівельовані.

Найвразливішими сім'ями є ті, яким складно диверсифікувати свої доходи, а саме:

  • домогосподарства з трьома і більше дітьми;
  • одинокі батьки з дітьми;
  • домогосподарства з дітьми до трьох років;
  • самотні пенсіонери віком старше за 65 років.

Контекст. На початку квітня Кабінет міністрів поновив макроекономічний прогноз, в якому рівень інфляції 2020 року зріс до 11,6% з 5,5%, затверджених раніше. Крім того, очікується зростання рівня безробіття до 9,4%.

Відповідно до змін, номінальна заробітна плата скоротиться на 4,5% у порівнянні з торішнім показником, а середньомісячна зарплата працюючих (брутто) складе 10,7 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини