Проєкт Європейського Союзу EU4Business відкрив в Україні мережу COVID-19 бізнес-клінік, де малі та середні підприємства матимуть можливість отримувати різні онлайн-послуги у відповідь на економічні виклики, з якими зіткнулися підприємці через «коронавірусну» кризу та пандемію.

Як йдеться в пресрелізі EU4Business, бізнес-клініки працюватимуть протягом наступних шести місяців (до вересня 2021 року), де можна отримати здебільшого безкоштовні онлайн-послуги, а саме:
- короткі індивідуальні та групові консультації;
- вебінари;
- тренінги та форуми;
- ваучери на поглиблені бізнес-консультації.
На консультаціях можна дізнатися про питання бізнес-стратегії, маркетингу, інновацій, діджиталізації, експорту та доступних програм підтримки бізнесу з боку влади та різноманітних організацій. А заявники, що пройдуть відбір, мають можливість отримати ваучер на 30 тис. грн для поглибленого консультування (експерти працюватимуть з ними індивідуально).
Наразі такі клініки працюють уже в Івано-Франківську, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Чернігові та Миколаєві.
Хто може звернутися до бізнес-клініки та як це зробити
Взяти участь можуть малі та середні підприємства з різних секторів, незалежно від місця розташування, адже послуги надаються в онлайн-форматі. Також скористатися допомогою можуть ФОПи (фізичні особи-підприємці). Для цього потрібно обрати формат послуг і зв’язатися з клінікою, яка вам підходить. Ознайомитися можна за посиланням.
COVID-19 бізнес-клініки створили на базі центрів інформаційної підтримки бізнесу, які заснували в межах EU4Business 2017 року. Фінансує проєкт спільно ЄС та уряд Німеччини, а реалізує — Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Контекст. Раніше писало, наскільки постраждав бізнес в Україні за час двох жорстких карантинів: весняного – у 2020 році і двотижневого – у січні 2021-го.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю
Угода про надра між Україною та США: перші юридичні висновки та потенційні наслідки