Facebook Pixel

В Україні відкрився перший анонімний центр вакцинації проти COVID-19: де й навіщо він потрібен

В Україні відкрився перший анонімний центр вакцинації проти COVID-19. Фото: Mat Napo/Unsplash

В Україні відкрився перший анонімний центр вакцинації проти COVID-19. Фото: Mat Napo/Unsplash

На Закарпатті відкрився перший в Україні анонімний центр вакцинації проти COVID-19. Про це на пресконференції повідомив ініціатор проєкту депутат Закарпатської облради Федір Шандор.

Цей проєкт запроваджено для людей, які отримали фальшивий сертифікат про щеплення проти коронавірусу, але змінили своє рішення й зараз мають намір вакцинуватися або не хочуть розголошувати інформацію про вакцинацію проти COVID-19 із релігійних чи сімейних причин. Наразі можливість зробити щеплення анонімно можуть усі мешканці Закарпаття в анонімному кабінеті щеплень у медичному центрі Ужгорода.

Шандор зазначив, що наразі на Закарпатті нараховується щонайменше 4 тисячі фальшивих сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу. Він пояснив, що кількість фальшивих сертифікатів почала стрімко зростати після запровадження обов'язкової вакцинації для державних службовців, а також працівників сфери освіти, медицини, культури.

Telegram Logo

Кабінет анонімної вакцинації працюватиме в Ужгороді цілодобово. Для охочих зробити вакцинацію анонімно доступні всі види вакцин, які зараз використовуються в Україні.

Quote«Ми вестимемо облік кількості людей, які отримають щеплення анонімно, а також будемо просити пацієнтів підписати згоду на щеплення перед процедурою, але зробити це теж анонімно – під псевдонімом. Ці самі псевдоніми потрібно використовувати для отримання другої дози вакцини», – сказав лікар-інфекціоніст Віктор Петров на пресконференції.

Контекст. Станом на 17 листопада 2021 року минулої доби в Україні COVID-19 виявили у 18 668 осіб. Зокрема, 344 випадки захворювання зафіксовано в Закарпатській області.

Коментарі

Всі новини

Ігри дітей – відповідальність батьків

style
партнерський матеріал