Огірки різко дешевшають. Чому й на який час

Тепличні комбінати України змушені знижувати відпускні ціни на огірки через високу ціну на них і, як наслідок, вкрай слабкий попит.

На сьогодні стаціонарні тепличні комбінати пропонують огірок по 12-19 грн/кг ($0,43-0,69/кг), що в середньому на 26% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня, повідомляє Українська плодоовочева асоціація (АПОА).

Надалі пропозиція огірка істотно збільшиться через початок реалізації другого обороту огірка із середини вересня. Водночас торговельна активність у цьому сегменті залишається дуже низькою.

Telegram Logo

Ключові гравці ринку заявляють, що роздрібні мережі та гуртові закупники згодні купувати тепличні огірки невеликими партіями, посилаючись на вкрай низькі темпи реалізації в роздрібній торгівлі. Це підштовхуватиме до подальшого зниження цін на огірок. Очевидно, що аж до кінця вересня ціни відчуватимуть тиск вниз.

Як повідомляє АПОА, поточного сезону ціни на тепличний огірок в Україні в середньому в 1,7 раза вище, ніж на початку вересня торік.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На початку серпня спостерігалося значне подорожчання огірків в Україні через зачищення тепличних господарств напередодні підготовки до другої сівозміни.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини