Facebook Pixel

В ОАЕ анулюють ліцензію російського «МТС банку»

Згідно із заявою центрального банку Об'єднаних Арабських Еміратів, вони відкликають ліцензію, видану торік російському «МТС банку». Це рішення пов'язано з тим, що в лютому минулого року «МТС банк» було включено до санкційного списку США та Великої Британії.

Про це повідомляє Reuters.

Quote«Це рішення ухвалено після розгляду доступних варіантів щодо нового статусу «МТС банку» та з огляду на санкційні ризики, пов'язані з банком», — йдеться в заяві центробанку ОАЕ.

Під час ліквідації філії заборонено відкривати нові рахунки та здійснювати операції, за винятком погашення раніше накопичених зобов'язань. Для таких платежів можна використовувати лише платіжні системи, схвалені регулятором.

«МТС банк» — фінтех-підрозділ найбільшого російського мобільного оператора «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) — був частиною ширшого пакета санкцій проти 200 юридичних і фізичних осіб, оголошених у лютому в першу річницю вторгнення Росії в Україну.

Заяву центробанку ОАЕ в МТС поки що не коментують.

42,09% акцій МТС володіє російський конгломерат «Система». Торік російський мільярдер Володимир Євтушенков відмовився від офіційного акціонерного контролю над АФК «Система» після того, як Британія ввела проти нього санкції, і передав 10% акцій своєму синові.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉