Facebook Pixel

У Краснодарському краї рф дрон атакував НПЗ

Уночі 31 травня невідомий безпілотник атакував Афіпський нафтопереробний завод у Краснодарському краї росії, повідомляє Reuters.

Через атаку запалала одна з установок із перероблення мазуту на площі 100 кв. м. Пожежу вдалося локалізувати.

Раніше в травні невідомі БпЛА декілька разів атакували інший НПЗ на Кубані – Ільський. Він, як і Афіпський, розташований неподалік чорноморського порту Новоросійськ.

У пабліках півдня росії поширюють інструкції, що робити, якщо побачили дрон. Росіянам рекомендують у жодному разі не чіпати БпЛА, а одразу телефонувати до фсб та на 112.

Нагадаємо: у вівторок, 30 травня, невідомі безпілотники (приблизно 25) атакували будинки в москві та престижних передмістях, включно з так званою Рубльовкою.

Росія звинувачує в атаці Україну. Михайло Подоляк, радник глави Офісу президента, напередодні заперечив пряму причетність Києва до подій: «Можливо, не всі дрони готові атакувати Україну й хочуть повернутися до своїх творців?»

Неопізнані безпілотники над москвою стали колосальним іміджевим ударом по російській системі ППО. «Тобто їхні хвалені надмогутні, «аналоговнєтні» С-350 «Витязь», С-400 «Триумф» та інші не змогли перехопити безпілотники, що пройшли чималу відстань», – прокоментував військовий аналітик полковник Петро Черник для Military Media Center.

Афіпський НПЗ у Кранодарському краї рф палав через атаку БпЛА — відео

Your browser doesn't support HTML5 video.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉