Facebook Pixel

(Не)добровільна вакцинація. В Івано-Франківську нещепленим громадянам відмовлятимуть у допомозі в разі коронавірусу

В Івано-Франківську невакцинованим відмовлятимуть у допомозі в разі коронавірусу. Фото: УНІАН

В Івано-Франківську невакцинованим відмовлятимуть у допомозі в разі коронавірусу. Фото: УНІАН

Матеріальна допомога в разі зараження коронавірусом в Івано-Франківську залежатиме від того, чи щеплена людина проти COVID-19. Про це заявив мер міста Руслан Марцінків.

Як пише Zaxid.net, він доручив чиновникам уточнювати в заявників, чи були вони щеплені перед тим, як захворіли. Однак це не стосується тих випадків, коли людина не змогла вакцинуватися через брак препаратів у регіоні.

Quote«Тепер, якщо звертаються за матеріальною допомогою, нехай повідомляють, чи були вони вакциновані. Якщо людина була вакцинована й захворіла, то це одне діло. Але якщо не скористалася цим правом і звертається за допомогою... Коли не було вакцини, це зрозуміло. Будь ласка, нехай тепер це вказують, і від цього залежатиме матеріальна допомога», — заявив він.

У повідомленні також зазначається, що від початку року матеріальну допомогу для лікування COVID-19 отримали майже 4 тис. жителів міста.

Telegram Logo

Крім того, Марцінків пообіцяв виплатити премію першій жінці, яка завагітніє після вакцинації проти коронавірусу.

Контекст. Нагадаємо, що вакцинація проти коронавірусу є добровільною. Але раніше мер Івано-Франківська пригрозив звільняти нещеплених працівників, пообіцявши стимулювати педагогів вакцинуватися за допомогою виплати премій.

Коментарі

Всі новини