Уряд визначився із заступниками міністрів енергетики та тимчасово окупованих територій

Засідання уряду. Фото: Кабмін

Засідання уряду. Фото: Кабмін

Кабінет міністрів на своєму засіданні 6 травня призначив заступників міністрів енергетики та з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Ними стали Юрій Бойко (Миколайович) та Інна Голованчук відповідно.


Варто зазначити, що Бойко має досвід роботи на різних посадах в енергопостачальних компаніях «Рівнеобленерго» і «Київобленерго». З 2012 по 2014 рік він був головою «Чернігівобленерго», а пізніше став заступником директора «Енергоринку».


Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці в Facebook, уряд розглянув також низку інших кадрових питань, зокрема:

Telegram Logo
  • Микиту Лагутіна призначили заступником голови Держслужби з безпеки на транспорті. Раніше він працював заступником голови Держагентства інфраструктурних проєктів країни;
  • Володимир Бучко став державним секретарем Міністерства інфраструктури. Раніше він був заступником директора департаменту-начальника управління з питань дозвільно-ліцензійної діяльності департаменту з питань управління відходами. Департамент також займається питаннями екологічної безпеки та переходом до кругової економіки в Міненерго;
  • Герман Галущенко став віцепрезидентом держпідприємства «Енергоатом». У 2011-2013 роках він був директором департаменту судової роботи Міністерства юстиції;
  • віцепрезидентом «Енергоатому» став також Якоб Хартмут, який володіє Delphi Ventures Limited і «Терра Енерджі», а також співволодіє «Делфі Капіталом» і Delphi Worldwide.

Контекст. Новий уряд в Україні почав працювати на початку березня. 29 березня The Page стало відомо про те, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль представив фракції «Слуга народу» кандидатів на посади міністрів охорони здоров'я, фінансів і енергетики.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Пізніше Кабмін на своєму засіданні, на якому розглядалися кадрові питання, звільнив Віталія Шубіна з посади першого заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища — виконувача обов'язків міністра і призначив на цю посаду Ольгу Буславець.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини