Уряд розпочав пошуки голови «Укрспирту»

Автор

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оголосило конкурс на заміщення посади голови держпідприємства «Укрспирт». Про це повідомив міністр Тимофій Милованов на своїй Facebook-сторінці.

Раніше міністр заявляв, що «Укрспирт» передадуть для приватизації. Окрім цього, 22 жовтня радник керівника Мінекономіки з питань спиртової галузі Сергій Блескун заявляв, що в межах реформування спиртової галузі до 1 грудня 2019 року буде проведено аудит спиртзаводів та прийнято рішення про консервацію частини з них.

23 жовтня виконувач обов'язків директора підприємства Юрій Лучечко припинив свої повноваження. Замість нього тимчасовим виконувачем обов'язків призначено Сергія Блескуна.

Напередодні президент зареєстрував у парламенті законопроєкт про демонополізацію виробництва спирту. У разі його ухвалення приватним компаніям дозволять виробляти спирт. Раніше в уряді підрахували, що через державну монополію на виробництво спирту та розвиток тіньового сектору Україна щороку втрачає близько 4,6 млрд грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Угода з МВФ вимагає продовження медреформи та незалежності «Нафтогазу» — ЗМІ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) готується надати Україні кредит. Нещодавно у Мінфіні розповіли The Page, на яких умовах фонд погодився надати $5 млрд кредиту. Однак меморандум між МВФ та урядом України містить додаткові умови для отримання кредиту.

ФДМ звільнив керівництво «Центренерго», пов'язане з Коломойським

Фонд держмайна змінив керівництво «Центренерго», пов'язане з Ігорем Коломойським, за допомогою комплексу заходів, а саме: рішення суду, збори наглядової ради, внесення змін до реєстру.

Кайлі Дженнер вилетіла зі списку мільярдерів за версією Forbes

Forbes переоцінив розмір статків моделі Кайлі Дженнер зі США з $1 млрд до $900 млн.