Facebook Pixel

Україна отримає від Німецького банку розвитку 50 млн євро на програму 5-7-9

Україна отримає від Німецького банку розвитку 50 млн євро на програму 5-7-9

Україна отримає від Німецького банку розвитку 50 млн євро на програму 5-7-9

За дорученням німецького Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва (BMZ) KfW – провідний банк ФРН, спеціалізований на розвитку національної економіки, а також підтримці перехідних економік та країн, що розвиваються, та Міністерство фінансів України підписали Угоду про грант у сумі 50 млн євро для фінансування програми 5-7-9, яку впроваджує Фонд розвитку підприємництва.

Завдяки наданому гранту українські підприємці отримають субсидії у вигляді часткової компенсації розміру процентної ставки за кредитами, що забезпечить для них доступ до фінансування.

Quote«Уряд ФРН радий продовженню співпраці з Україною щодо підтримки підприємництва в умовах війни. Минулого року KfW надав 150 млн євро для програми 5-7-9, а тепер ми з задоволенням розширюємо підтримку на додаткові 50 млн євро», – зазначила керівниця штабу по Україні BMZ Ульріке Хопп-Нішанка.

Ці кошти є важливою складовою німецько-українського співробітництва задля розвитку, загальна сума якого лише у 2023 році становить більше ніж 600 млн євро.

Quote«50 млн євро грантових коштів KfW стануть вагомим внеском у діяльність Фонду розвитку підприємництва з удосконалення діючих програм фінансової підтримки бізнесу. Кошти будуть спрямовані на фінансування за Програмою «Доступні кредити 5-7-9%», що дозволить і надалі забезпечувати доступ малому і середньому бізнесу до пільгового кредитування», – наголосив міністр фінансів України Сергій Марченко.
Quote«Українські підприємства дуже страждають від війни: зруйновані виробничі потужності, висока інфляція та стрімке зниження продажів загрожують існуванню багатьох компаній. Надаючи підприємцям під час війни субсидії у вигляді часткової компенсації процентної ставки, ми забезпечуємо продовження існування компаній та збереження робочих місць, що генерує дохід домогосподарств та податкові надходження для держави», – зазначив голова представництва KfW в Україні та Молдові Лоренц Гесснер.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉