Київ запустить метро 25 травня. Але є умови

Фото: flickr

Фото: flickr

Київське метро розпочне свою роботу з 25 травня. Однак у самому метрополітені чекають на публікацію офіційного рішення Кабміну.

Наземний транспорт почне працювати з 23 травня у звичайному режимі. Через два дні після цього запрацює метро, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Мер вкотре наголосив на важливості дотримуватися правил протиепідемічної безпеки. А також додав, що рішення щодо відкриття торгових центрів буде прийнято окремо.

Telegram Logo

Під час користування транспортом пасажирам доведеться дотримуватися усіх протиепідемічних заходів на кшталт носіння захисних масок та рукавичок. Метрополітен готовий прийняти пасажирів, розповіла радниця голови Київського метро Наталія Макогон.

Чи діятимуть якісь обмеження на вхід до вагонів, поки що невідомо, адже це залежатиме від офіційних вимог, які надасть Кабмін.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Також біля входів до станцій проводитиметься вибіркове вимірювання температури тіла пасажирів. Крім того, можуть обмежити кількість пасажирів у вагоні.

Контекст. Кабінет міністрів 20 травня ухвалив рішення про послаблення карантину, однак його буде продовжено до 22 червня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини