Facebook Pixel

Укрзалізниця запустила перший у світі автономний поїзд-кухню — Food Train

«Укрзалізниця» створила перший у світі автономний поїзд-кухню під назвою Food Train. Він здатен виробляти понад 10 тисяч порцій їжі на день.

Про це пише «Укрзалізниця».

З чого складається поїзд-кухня Food Train «Укрзалізниці»

Поїзд складається з 6 вагонів під локомотивом:

  • генераторний вагон (~400 кВт+власна заправна станція для автономної роботи);
  • вагон-холодильник з морозильною камерою для зберігання продуктів;
  • вагон з холодною кухнею для попередньої обробки продукту;
  • вагон з гарячою кухнею для приготування фінальних страв;
  • вагон для персоналу поїзда з душем і пральною машиною;
  • багажний вагон на 27 тисяч літрів води з фільтраційною та насосною станціями.
photo-2023-09-26-10-49-13.jpg

Food Train може автономно працювати 5-7 днів, а обладнання поїзда дозволяє готувати повноцінні страви: супи, каші, салати, м’ясо та інше. Спеціальні термобокси, встановлені в центрі поїзда, дозволяють легко транспортувати вже готові ланчбокси з їжею від поїзда-кухні до кінцевого споживача.

Quote«Залізничники продовжують рятувати цивільне населення і одними з перших приходять на допомогу там, де вона найбільше потрібна. Разом із фондом Говарда Баффета запустили ще один унікальний проєкт, який не має аналогів. Харчовий поїзд уже пройшов тестову перевірку, і найближчим часом спільна команда «Укрзалізниці» та фонду заступить на постійне чергування в найскладніших прифронтових районах України, де тепло та їжа є критично важливими для життя», — зазначив голова правління «Укрзалізниці» Євген Лященко.
photo-2023-09-26-13-39-52.jpg

Нагадаємо, що «Укрзалізниця», платформа UNITED24, Gres Todorchuk та партнер проєкту concert.ua зібрали завдяки проєкту «Потяг до перемоги» 6,15 млн грн. Кошти підуть на закупівлю машин для розмінування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉