Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрзалізниця» придбає 10 додаткових поїздів для «Інтерсіті»

Керівництво «Укрзалізниці» планує оновити рухомий склад, зокрема закупити додаткових 10 поїздів для «Інтерсіті» до вже наявних поїздів.

Про це під час MINTRANS Forum 2021 заявив голова правління компанії Олександр Камишин.

«Інтерсіті: у нас є 10 «Хюндаїв» та 2 наші місцеві поїзди. Плануємо ще 10 нових купити та два відновити. Один із них – двоповерхова «Шкода» – поїде вже до кінця цього року. Локомотиви: 130 нових електровозів, 40 нових тепловозів. А також багато електровозів і тепловозів плануємо ремонтувати на своїх заводах», — заявив голова правління.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До планів компанії також входить закупівля 80 нових електричок та за три роки провести 60 капітально-відновлювальних ремонтів самотужки.

«Пасажирські вагони – вже 100 замовлено. Маємо протягом трьох років отримати ще 500. Збираємося самотужки зробити 150 капітально-відновлювальних ремонтів у своїх депо. Дизельні поїзди: перші два — вже отримані, ще один — буде до кінця року, ще два будуть наступного року, над замовленням ще 20 працюємо. Це будуть регіональні експреси. Перший із них поїде вже наприкінці тижня маршрутом «Ізмаїл – Одеса», — поінформував чиновник.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За рік УЗ планує капітально відремонтувати та реконструювати 1000 км залізничних колій.

«Ми маємо програму з оновлення 44 тисяч вагонів як «Укрзалізниці», так і приватних — протягом 7 років. Де взяти гроші? Насамперед, якщо ми не зробимо перших кроків самотужки, ми не знайдемо грошей ніде більше», — підсумував Камишин.

Нагадаємо, що електрички «Інтерсіті» з 10 жовтня почали здійснювати рейси з України до Польщі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини