Facebook Pixel

Зеленський «змусив» Криклія пообіцяти купити 90 вагонів у Крюківського заводу

Міністр інфраструктури Владислав Криклій погодився з пропозицією президента Володимира Зеленського закупити у Крюківського вагонобудівного заводу три дизель-поїзди і 90 пасажирських вагонів для «Укрзалізниці».

У ході спільного з Зеленським відвідування підприємства Криклій спочатку заявляв, що збираються закупити до 100 пасажирських вагонів. Проте президент попросив конкретизувати цифри, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Вважаю, що зараз такі часи, коли треба говорити про конкретні цифри, навіть якщо вони невеликі. Я не хочу чути «до ста вагонів», я хочу почути «сто».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Криклій заявив, що він керується фінансовим планом, який зараз завершують, уточнивши, що збираються закупити 70-90 вагонів.

Quote«Давайте тоді 90», — відповів Зеленський, з чим Криклій погодився.

Нагадаємо, вчора Зеленський викликав до Полтави Криклія та тимчасового виконувача обов'язків голови «Укрзалізниці» Желько Марчека у зв'язку зі скаргами Крюківського вагонобудівного заводу.

Йдеться про скаргу голови наглядової ради заводу Володимира Приходько, який заявив, що «Укрзалізниця» здійснює компрометацію підприємства.


Згідно з даними 2019 року, Крюківський вагонобудівний завод виготовив 5,2 тис. вагонів. На експорт відправили понад 1,7 тис одиниць, переважно в Білорусь (30%).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉