Facebook Pixel

Підрядника знайдено, контракт підписано: «Укрпошта» збудує новітній сортцентр за $46 млн

«Укрпошта» оголосила про старт будівництва свого першого логістично-сортувального центру за кошти, які держкомпанія отримала від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Підрядником виступить компанія «Тетра інвест». Відповідний контракт уже підписано, повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Новітній сортцентр буде збудований на території індустріального парку в Борисполі, неподалік від однойменного аеропорту. Він розташується на площі у 9,2 га і, як очікується, буде готовий до введення в експлуатацію до кінця 2023 року. За годину новий центр зможе обробляти до 40 тис. посилок і дрібних відправлень. За підрахунками, це дасть змогу скоротити час, потрібний на оброблення відправлень сервісу «Укрпошта-Експрес», із 20 годин, потрібних нині, до 3.

«Сьогодні ми зробили великий крок до впровадження нової логістичної стратегії «Укрпошти». Київський сортувальний центр, крім того, що він перший за 42 роки в «Укрпошті», відрізняється тим, що на одній території майбутнього індустріального парку будуть зосереджені і сортувальний центр «Укрпошти», і склади ритейлерів і головних маркетплейсів. Перевагами такого розміщення буде економія часу і грошей великих онлайн-магазинів».

Ігор Смілянський

Ігор Смілянський

Генеральний директор «Укрпошти»

Як пише «Інтерфакс-Україна», підрядника на будівництво сортувального центру обирали через систему електронних закупівель РroZorro. Заявлена сума тендеру становила $50 млн. Участь взяли чотири компанії: ТОВ «Торгова мережа «Плюс Сервіс» (запропонувала збудувати об’єкт трохи менше як за $11), ТОВ «Лассент» ($24,5 млн), ТОВ «Будівельна компанія «Активінвестбуд» ($45,9 млн) і «Тетра інвест» ($46 млн).

Telegram Logo

Контекст. Минулого року восени «Укрпошта» залучила 100 млн євро фінансування від ЄБРР і ЄІБ. Держкомпанія повідомила, що кошти підуть на зведення семи автоматизованих сортцентрів та модернізацію наявної логістичної мережі.

Коментарі

Всі новини