Facebook Pixel

«Укрпошта» за три квартали збільшила чистий прибуток більш як на 20%

«Укрпошта» цьогоріч збільшила чистий прибуток. Фото: flickr.com/ukrposhta

«Укрпошта» цьогоріч збільшила чистий прибуток. Фото: flickr.com/ukrposhta

«Укрпошта» завершила 9 місяців 2021 року зі 131 млн грн чистого прибутку та 8,1 млрд грн чистого доходу. Компанія збільшила чистий дохід на 23%, або на 1,6 млрд грн, проти аналогічного періоду 2020 року. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Укрпошта» наростила обсяги та доходи за основними напрямками бізнесу: переказами, письмовою кореспонденцією, платежами. Але найбільший приріст відбувся за посилками. Зокрема, для внутрішніх відправлень клієнти найчастіше обирали «Укрпошту Експрес» — тут обсяги зросли на 40%, а доходи — на 50%. Крім того, значний приріст був і за міжнародними відправленнями – обсяги збільшилися на 55%, а доходи – на 66%.

Найбільшими видатками компанії є витрати на оплату праці, які збільшилися на 17% і склали 4,5 млрд грн. За цей період розмір середньої зарплати працівників в еквіваленті повної зайнятості склав 9 949 грн і збільшився проти 2020 року на 16,5%.

Telegram Logo

За 9 місяців поточного року компанія також сплатила 2,4 млрд грн податків, ЄСВ, зборів і обов’язкових платежів.

Quote«З огляду на стан поштової інфраструктури прибуток не є самоціллю. Але він дає нам можливість впевнено продовжувати розпочаті інвестиційні проєкти, які вже наступного року дадуть можливість покращити якість послуг для клієнтів і надати потужного поштовху розвитку компанії», — зазначив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Контекст. За підсумками 9 місяців 2020 року «Укрпошта» збільшила дохідність на 16%, як порівняти з аналогічним періодом минулого року, й отримала 6,5 млрд грн чистого доходу. Чистий прибуток компанії за три квартали 2020 року склав 60,9 млн грн.

Коментарі

Всі новини