Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укроборонпром» реструктуризує 50 підприємств, а ще 28 віддасть ФДМ

Фото: Укроборонпром

Фото: Укроборонпром

Держконцерн «Укроборонпром» збирається реструктуризувати 50 підприємств, чий сукупний чистий дохід – майже 5 млрд грн, що складає 12% усіх доходів концерну. Також до Фонду держмайна та інших держорганів буде передано 28 підприємств з чистим прибутком 29 млн грн.

Таке рішення було ухвалено після тріаж-аналізу, у рамках якого було оцінено 137 підприємств за дев'яти різними параметрами, які показали стан компаній, повідомила пресслужба концерну.

За результатами тріаж-аналізу компанії «Укроборонпрому» розділили на три умовні групи: для розвитку, для реструктуризації та для перепідпорядкування. Про це розповів заступник генерального директора з питань трансформації концерну Роман Бондар.

uop-reform-concept-model-ukr-v3.jpg

Група реструктуризації

До програми увійшло 50 підприємств, на яких працює близько 14 тис. працівників, що складає 20% усієї кількості робітників. Ці компанії буде перенесено, виведено з банкрутства, вони виплатять борги перед робітниками, державою чи кредиторами.

Група розвитку

Ця група містить 38 підприємств, сукупний чистий прибуток яких складає 35 млрд грн — це 88% прибутків концерну. У цих компаніях працює понад 53 тис. працівників, що складає 80% загальної кількості. Підприємства увійдуть у шість галузевих одиниць: ракетобудівну, авіаційну, авіаремонтну, бронетанкову, радарних та морських систем.

Група перепідпорядкування

У 28 підприємствах працюють 253 особи, а підприємства не провадять економічної діяльності та не виконують держзамовлення. Ці підприємства передадуть Фонду держмайна.

uop-reform-concept-model-ukr-v4.jpg

Загалом з 116 працюючих підприємств фінансово стабільними можна назвати лише 33, ще 27 – фінансово нестабільні, а 56 — у поганому фінансовому стані.

Контекст. «Укроборонпром» увів на 17 своїх підприємствах режим повного або часткового простою у зв'язку з розповсюдженням вірусу SARS-CoV-2. На підприємствах працює невелика кількість працівників, вони не виробляють продукцію і не здійснюють ремонтів.

«Укроборонпром» передасть 23 підприємства: 21 – на приватизацію до Фонду державного майна, а ще два — до Державного космічного агентства.

«Укроборонпром» повернув у власність заводу «Маяк» одну з найбільших будівель підприємства площею 6,5 тис. кв. м і після 15-річного простою відновлює виробництво армійської вогнепальної зброї.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини