Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укренерго» замовило в Григоришина нових трансформаторів на 149 млн грн

Системний оператор «Укренерго» за результатами тендеру замовив КВКП «Союз» трансформатори виробництва ПрАТ «Запоріжтрансформатор», що банкрутує, Костянтина Григоришина. Сума замовлення становить 148,8 млн грн.

У системі ProZorro повідомляється, що тендер проведено 14 грудня, передають «Наші гроші».

Відповідно до тендерної документації, до квітня 2023 року на підстанцію 330 кВ «Аджалик» в Одеській області буде доставлено два автотрансформатори АТДТН-195000/330/110-У1 виробництва підприємства «Запоріжтрансформатор» по 74,4 млн грн кожен.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Питома вартість трансформатора становить $14 тис. за один МВА (МегаВольт-Ампер) потужності. Договір передбачає аванс у 60% та платіж для забезпечення виконання зобов'язань у 7,44 млн грн. Вартість договору на 18% нижча за очікувану вартість закупівлі на суму 181,53 млн грн.

У 2018 році «Запоріжтрансформатор» продав «Укренерго» потужніші трансформатори по $7,5 тис., а у 2016 році — по $7,9 тис. — 10 тис. за МВА, що на той момент відповідало ринковій ціні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

КВКП «Союз» контролюють одеські ТОВ «Енергопостачання» та ТОВ «Холдинг Союз-Консалтинг». Кінцевий власник — одеситка Олена Приходько, директор — Ігор Приходько. Останній разом із люксембурзькою компанією Soyuz Holding SA володіє російським АТ «Енергобудівна корпорація «Союз», яке перебуває в стані ліквідації з 2017 року. До наглядової ради цієї російської компанії входили представники заводу «Силові Машини» та «РусГідро».

Довідка. «Запоріжтрансформатор» (ЗТР), раніше Запорізький трансформаторний завод (ЗТЗ), — підприємство з виробництва силових масляних трансформаторів, електричних реакторів і керованих шунтувальних реакторів. Підприємство розташоване в Запоріжжі. Входить до десятки найбільших світових виробників трансформаторного обладнання та займає 4% глобального ринку цієї продукції. У 2001 році підприємство увійшло до фінансово-промислової групи «Енергетичний стандарт» Костянтина Григоришина.

Коментарі

Всі новини