Укрексімбанк випустить десятирічні євробонди на $100 мільйонів

Державна фінустанова Укрексімбанк вирішила розмістити десятирічні євробонди на $100 млн під 9,95% річних. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили джерела у банківських колах.

Це будуть субординовані євробонди, тобто ті, випуск яких можуть здійснювати тільки кредитні організації.

Ще одне джерело заявило, що угоду хочуть закрити наступного тижня, в ній також є можливість достроково викупити облігації через п'ять років.

Організатори випуску — J. P. Morgan і Morgan Stanley. Емітентом виступає британська Biz Finance PLC, яку Укрексімбанк створив спеціально для цього. Раніше через цю компанію вже випускали єврооблігації фінустанови.

Контекст

  • Укрексімбанк востаннє розміщував євробонди в березні минулого року на понад 4 млрд грн із погашенням через три роки і ставкою купона 16,5% річних.
  • Наразі в обігу перебувають реструктуризовані чотири роки тому три випуски кредитних нот фінустанови в доларах. Термін погашення кожного 2022 рік, 2023 рік і 2024 рік. По кожному випуску передбачений механізм поступового погашення.

Укрексімбанк — це державний банк, який створили у 1992 році. Чистий прибуток за перші дев'ять місяців 2019 року склав 2,3 млрд грн. (за цей же час 2018 року прибуток був 707,2 млрд грн).

За даними Нацбанку, за розміром загальних активів на 1 липня 2019-го фінустанова займала третє місце серед 76 банків України.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини