Укрексімбанк продає мережу супермаркетів Вадима Новинського

Державний Укрексімбанк виставив на відкриті торги в системі «ProZorro.Продажі» лот з об'єктів мережі супермаркетів «Амстор» за 283,5 млн грн.

Торги відбудуться 14 грудня за англійською моделлю, тобто на підвищення ціни. Стартова ціна лота — 283,5 млн грн, розмір гарантованого внеску — 10%, повідомила пресслужба банку.

Майно йде на продаж для покриття простроченої кредитної заборгованості мережі «Амстор» обсягом 2 млрд грн. У лот входять будівлі суспільно-торгових центрів, земельні ділянки, торговельне обладнання в Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуці, Бердянську, Маріуполі та Одесі.

Telegram Logo

У банку зазначили, що окремим лотом реалізується земельна ділянка загальною площею понад 4 га в Києві на масиві Березняки. Початкова ціна лота — 132,24 млн грн.

Майно «Амстор» складається з магазинів формату «гіпер-» і «супермаркет», «торговий центр», Cash&Carry і призначене для продажу продовольчих і непродовольчих товарів, продукції власного виробництва на фудкортах і проведення розважальних заходів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Засновниками мережі є «Мортанто Холдінгс ЛТД», «Пеголайн Холдінгс ЛТД», «Смарт Ритейл Груп ЛТД», «Кредаста Сервісіз ЛТД», «Замолівіен Холдінгз ЛТД» і КУА «Дельта», що діють коштом пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Співдружність-2». Статутний капітал складає 64,56 млн грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини