Facebook Pixel

Українсько-американська ракета-носій «Антарес» успішно стартувала в 12-й раз

Ракета вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель «Сігнус». Фото: скріншот

Ракета вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель «Сігнус». Фото: скріншот

3 жовтня 4:17 за київським часом NASA в США провело 12-й успішний пуск ракети-носія (РН) середнього класу «Антарес». Вона вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель «Сігнус», який повинен доставити на Міжнародну космічну станцію (МКС) 3629 кг корисного вантажу.

Основну конструкціі першого ступеня «Антареса» розробило Конструкторське бюро (КБ) «Південне» і виготовив «Південний машинобудівний завод» в кооперації з українськими підприємствами «Хартрон», «Київприлад», «ЧеЗаРа», «Рапід». Головний розробник і виробник — американська корпорація Northrop Grumman.

Telegram Logo

З території КБ «Південне» в режимі реального часу здійснювалася підтримка пуску, прийому і обробки телеметричної інформації.

Стиковка «Сігнус» з МКС планується в понеділок, 5 жовтня, о 12:20 за київським часом.

Додатково. Українсько-американська космічна компанія Firefly Aerospace планує вперше запустити ракету Alpha. Запуск запланований на кінець жовтня або початок листопада.

Центр Хрунічева (входить в «Роскосмос») відновить програму виробництва легких конверсійних ракет «Рокот», але вже без української участі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини