Український стартап HIMERA, відомий своїми захищеними цифровими системами зв'язку та раціями G1, оголосив про значне розширення асортименту своєї продукції завдяки ретрансляторам. У представленому відео особливу увагу привертає «розширювач мережі» з індексом B1. Цей пристрій збільшує дальність зв'язку між радіостанціями, які працюють у завадостійкому режимі ППРЧ (псевдовипадкове перестрибування частот), та виконує функцію вузла Mesh-мережі, стійкої до радіоелектронної боротьби. Mesh-мережа забезпечує динамічну передачу інформації за принципом ланцюжка. Про це пише defence-ua.
Your browser doesn't support HTML5 video.
При цьому пристрій має компактні розміри та працює від автономного живлення. У відео демонструється, як ретранслятор B1 можна підняти в повітря за допомогою квадрокоптера, що відкриває цікаві можливості для швидкого розгортання мережі радіозв’язку в польових умовах. Альтернативними способами використання є підняття ретранслятора на аеростаті або встановлення на щоглах. Однак саме варіант із дроном підходить для ситуацій, коли необхідно забезпечити зв’язок «тут і зараз».
Серед інших новинок HIMERA презентувала ретранслятор R1, який поєднує захищений радіоканал і доступ до мережі інтернет. Це дозволяє передавати сигнал із радіостанції без обмеження дальності, наприклад, через супутниковий інтернет Starlink. Ба більше, сам R1, як і Starlink, може бути мобільним.
Ще одна новинка — пристрій Е1, який є аналогом Wi-Fi мосту. Він забезпечує поширення покриття там, де немає можливості організувати прямий доступ до інтернету, що робить його ідеальним для роботи в складних умовах.
Слід підкреслити, що використання обох технологій цифрового зв'язку, таких як Mesh-мережа та ППРЧ, впроваджених у всі продукти HIMERA, є одним із найефективніших рішень для забезпечення надійності та безпеки радіозв'язку.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також