Facebook Pixel

Українські рації HIMERA вийшли на американський ринок

Українські рації HIMERA вийшли на американський ринок

Українські рації HIMERA вийшли на американський ринок

Український виробник електроніки Himera Radios вийшов на світовий ринок та отримав ексклюзивного постачальника в США. Партнером стала американська оборонна технологічна компанія Reticulate Micro, що займається забезпеченням надійного та стійкого зв'язку в будь-якому середовищі. Про це повідомив співзасновник компанії HIMERA Міша Рудомінський.

Компанії уклали ексклюзивну дистриб'юторську угоду, і відтепер Reticulate стане постачальником перевірених у боях тактичних систем зв'язку Himera у США та для ключових світових державних клієнтів.

Quote«Тепер наша продукція може бути представлена не тільки на ринку України. Це додаткова виручка, яку ми можемо реінвестувати в покращення продукції, платити з цього податки в Україні», — повідомив співзасновник компанії HIMERA.

Він додав, що за рахунок угоди його компанія отримає зв’язок з великою кількістю клієнтів.

Рудомінський наголосив, що у HIMERA є унікальна можливість тестувати і розробляти продукцію в Україні:

Quote«І ми це хочемо комбінувати з глобальним досвідом клієнтів, користувачів, партнерів. Щоб разом це все привело до якомога найкращого продукту», — наголосив співзасновник компанії.

Він пояснив, що завдяки угоді американській компанії будуть надаватись рішення.

Quote«А ми, зі свого боку, отримуватимемо дуже багато фідбеку і дуже багато знань того, як це робилося, як це робиться, як це працює в НАТО, як це працює в інших країнах. З цього ми можемо обрати те, що нам найбільше подобається, і використовувати в наших рішеннях», — сказав Рудомінський.

Він розповів, що іноземні партнери уклали угоду саме з HIMERA, бо українській компанії вдалося зробити продукт більш доступним і таким, який можна масштабувати:

Quote«У нас є можливості тестувати і працювати із Силами оборони України. А це цінується. Бо багато нових рішень, побудованих іншими країнами, не мають таких можливостей. Ти можеш мати дуже круту технологію, але докази того, що воно працює у найскладніших умовах, отримати дуже важко. А у нас якраз є використання продукту в унікальних умовах, у комплексних ситуаціях. І це дуже цінується на міжнародному ринку», — підсумував Рудомінський.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉