Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До бездефіцитної торгівлі. Україна значно скоротила імпорт за підсумками восьми місяців

Торговий баланс України продовжує вирівнюватися. За підсумками січня-липня імпорт товарів в Україну склав $28,8 млрд і в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року зменшився на $4,2 млрд, або на 13%.

У той же час сальдо в торгівлі як і раніше залишається негативним — $2,2 млрд, повідомляє Державна митна служба.

Експорт товарів з України за той же період зменшення на $2,1 млрд, або 7% і склав $26,6 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Найбільший імпорт був з країн ЄС — 43% від загального обсягу. Імпорт з країн СНД становив 16%, і з інших країн — 41%.

Експорт товарів в ЄС в загальному обсязі зайняв 37%, в країни СНД — 13%, решта 50% експорту було направлено в інші держави.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Найбільше Україна продала в звітний період зернових — 18,5%, чорних металів — 16,9%, жирів і масел тваринного або рослинного походження — 12,8%.

В імпорті домінують палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки — 15,8%. На другому місці продукція машинобудування з високою доданою вартістю (реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої) — 10,7%. На третьому — засоби наземного транспорту, крім залізничного і трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання — 9,6%.

Дані по товарообігу Держмитслужба запустила у відкритий доступ в квітні цього року. Тепер кожен бажаючий може дивитися статистику щодо руху товарів через кордон країни з будь-якою країною по будь-якій товарній групі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини