Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Італія надасть Україні €200 млн кредиту на пільгових умовах

Україна отримає від Італії €200 млн пільгового кредиту. Фото: unian.net

Україна отримає від Італії €200 млн пільгового кредиту. Фото: unian.net

Італія надасть Україні €200 млн кредиту. Це передбачено кредитним договором, який підписали міністр фінансів України Сергій Марченко та міністр економіки та фінансів Італійської Республіки П'єр Карло Падоан.

За словами очільника українського Мінфіну, підсипаний кредитний договір «допоможе українському уряду зберегти фінансову стабільність та продовжити забезпечувати першочергові соціальні видатки».

Quote«Уряд Італії одним із перших підтримав Україну після початку повномасштабного вторгнення… Я вдячний за вагому підтримку України у важкий для нас період, це вчергове демонструє міцну дружбу та надійне партнерство між нашими країнами», — наголосив Марченко.

Варто зазначити, що Італія надала кредит на пільгових умовах. Він розрахований на 15 років з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення кредиту строком 7,5 років та за нульовою процентною ставкою.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Очікується, що кошти надійдуть до державного бюджету, після чого їх направлять на видатки на зарплату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Контекст. У четвер, 4 серпня, до державного бюджету України надійшов €1 млн грантових коштів від Уряду Албанії. Кошти спрямують на фінансування пріоритетних видатків держбюджету.

Підписуйтесь на нас в Google News!


Коментарі

Всі новини