Facebook Pixel

Світовий банк надасть Україні $350 млн фінансової допомоги

Голова Світового банку Девід Малпасс заявив, що СБ до кінця березня планує погодити виділення Україні фінансової допомоги в $350 млн. Організація і надалі готова надавати бюджетну підтримку на провадження реформ, зокрема у сферах енергетики та екології. Про це повідомляється на сайті установи.

Малпасс підтвердив, що установа готує швидку виплату фінансової допомоги для підтримання поточних реформ. Правління розгляне виділення допомоги наприкінці березня.

Він підкреслив стійкість української економіки з огляду на серйозні економічні та безпекові виклики. Сторони обговорили величезні фінансові втрати України через, зокрема, зростання цін на енергоносії, а також втрати регіону від скорочення інвестицій і торгівлі в Чорному морі.

Контекст. Також Рада Європейського Союзу затвердила пропозицію Єврокомісії надати Україні додаткову надзвичайну макрофінансову допомогу обсягом 1,2 млрд євро.

Про таку саму суму допомоги, але з боку Франції оголосив і президент Емманюель Макрон під час нещодавнього візиту до Києва. Він назвав це «держгарантіями фінансування українських проєктів французьких компаній» у межах домовленості, досягнутої ще в травні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉