Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна опинилася на межі загального локдауну: у «червоній» зоні вже понад половина регіонів (оновлено)

Фото: iz.ru

Фото: iz.ru

Станом на 27 березня, за рівнем епідемічної небезпеки в Україні «червоними» є 13 з 25 регіонів. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я.

regiony.png regiony-1.png

До «червоної» зони додалися Рівненська та Чернігівська області. Крім них «червоними» є Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Черкаська та Чернівецька області.

В «помаранчевої» зоні знаходяться Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Тернопільська, Харківська та Хмельницька області.

Єдиним регіоном «жовтої» зони залишається Херсонська область.

Державна комісія ТЕБ та НС на позачерговому засіданні 27 березня ввела в Чернігівській області з 29 березня обмежувальні протиепідемічні заходи, які передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

ОНОВЛЕННЯ. Через кілька годин після публікації таблиці з даними по регіонах на 27 березня, МОЗ замінив її, але час розміщення інформації залишив старий.

У новій версії таблиці колір з червоного на помаранчевий змінили Рівненська, Чернігівська та Черкаська області. Таким чином «червоних» регіонів залишилося 10.

Повідомлення про скасування рішення Комісії з ТЕБ та НС про введення в Чернігівській області з 29 березня локдауну поки не надходило.

Контекст. Локдаун в Україні можуть ввести, якщо більша кількість областей перейдуть до «червоної» зони. Умовою є 50-70% регіонів, де встановили максимальні карантинні обмеження. Про це 15 березня сказав глава МОЗ Максим Степанов.

За добу 26 березня в Україні зафіксовано 17 424 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано — 4 747 осіб; померли — 290.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини