Facebook Pixel

Україна націоналізувала майно Балицького на 120 млн грн

Україна націоналізувала майно Балицького на 120 млн грн

Україна націоналізувала майно Балицького на 120 млн грн

Днями Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту про стягнення в дохід України активів гауляйтера Запоріжжя, екснардепа від забороненої «ОПЗЖ» Євгена Балицького. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Також націоналізовано майно, яким колаборант володів через свою родину – дружину, сина та батька.

Quote«Серед вилучених активів – київська компанія, яка займається ремонтом і техобслуговуванням літаків. Решта націоналізованого майна перебуває на тимчасово захопленій частині Запорізької області. Мова йде про 5 легких літаків, 3 квартири, приватний будинок, 2 земельні ділянки та 4 автомобілі преміумкласу, зокрема Lexus та BMW», — йдеться у повідомленні.

Крім того, державі перейшли 100% статутного капіталу шести підприємств у тимчасово окупованому Мелітополі. Серед них – місцева телерадіокомпанія, яка працює на російських агресорів. Націоналізоване майно гауляйтера, яке перебуває в тимчасовій окупації, буде вилучено на користь України в межах майбутньої репарації.

Загальна вартість націоналізованого майна становить понад 120 млн грн.

Нагадаємо, що за матеріалами СБУ, наприкінці червня 2023 року Балицький вже отримав заочно 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Тоді суд визнав його винним за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (участь в організації та проведенні незаконних референдумів на тимчасово окупованій території, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 110 (умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб).

Слідчі встановили, що Балицький одним з перших публічно підтримав повномасштабне вторгнення рф. Згодом його призначили очільником окупаційної адміністрації країни-агресорки на тимчасово захопленій частині Запорізької області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉