Facebook Pixel

СБУ повідомила про підозру заступнику міністра оборони рф

Служба безпеки зібрала переконливі матеріали щодо заступника міністра оборони росії Олексія Криворучка, відповідального за забезпечення російських збройних сил у конфлікті з Україною.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За інформацією, отриманою в результаті розслідування, чиновник брав участь у розробці, підготовці та реалізації великого вторгнення росії на територію України.

Під його керівництвом до окупаційних сил надходить зброя і боєприпаси, вироблені підприємствами військово-промислового комплексу рф, відповідно до його вказівок.

Серед іншого встановлено, що Криворучко особисто координує поставки російському війську керованих авіабомб та балістичних ракет «Іскандер».

Росіяни використовують це озброєння для масованих ударів по цивільній інфраструктурі України.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Криворучку про підозру за ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України (ведення агресивної війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Оскільки зловмисник перебуває на території рф, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти українців.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉