Facebook Pixel

Кремль визначив дедлайн анексії окупованих українських земель – Bloomberg

На росії поспішають організувати так звані референдуми на тимчасово захоплених територіях, щоб у російського президента Володимира Путіна з’явилася можливість приєднати їх до рф уже у вересні. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, знайомих зі стратегією Кремля.

Співрозмовники видання розповіли, що процес підготовки до «референдумів» щодо приєднання до рф уже триває. Головна мета полягає в тому, щоб провести їх до 15 вересня.

Головним по анексії на росії призначили першого заступника глави адміністрації Кремля Сергія Кирієнка. Не дарма він так часто навідується в окуповані міста. Очікується, що російська влада організує «референдуми» на Запоріжчині, Херсонщині, Луганщині та Донеччині.

Автори матеріалу наголошують, що наразі невідомо, як проголосують місцеві жителі після звірств, які чинили окупанти на території України. Однак вони додають що весь світ добре знайомий із методами «фальсифікації результатів виборів», якими не гребують росіяни. Окрім того, видання припускає, що навряд чи світова спільнота визнає такі «референдуми» законними, як це було, наприклад, з анексованим у 2014 році Кримом.

У разі якщо Кремлю вдасться анексувати всі захоплені на сьогодні українські території Україна втратить приблизно п’яту частину своїх земель.

Контекст. Головне управління розвідки Міністерства оборони України раніше повідомляло, що росія розглядає можливість включення захоплених територій півдня України до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої їхньої інтеграції в російський економічний простір.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉