Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кремль визначив дедлайн анексії окупованих українських земель – Bloomberg

Путін планує анексувати окуповані українські землі у вересні – ЗМІ. Фото: Маріупольська міська рада

Путін планує анексувати окуповані українські землі у вересні – ЗМІ. Фото: Маріупольська міська рада

На росії поспішають організувати так звані референдуми на тимчасово захоплених територіях, щоб у російського президента Володимира Путіна з’явилася можливість приєднати їх до рф уже у вересні. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на людей, знайомих зі стратегією Кремля.

Співрозмовники видання розповіли, що процес підготовки до «референдумів» щодо приєднання до рф уже триває. Головна мета полягає в тому, щоб провести їх до 15 вересня.

Головним по анексії на росії призначили першого заступника глави адміністрації Кремля Сергія Кирієнка. Не дарма він так часто навідується в окуповані міста. Очікується, що російська влада організує «референдуми» на Запоріжчині, Херсонщині, Луганщині та Донеччині.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Автори матеріалу наголошують, що наразі невідомо, як проголосують місцеві жителі після звірств, які чинили окупанти на території України. Однак вони додають що весь світ добре знайомий із методами «фальсифікації результатів виборів», якими не гребують росіяни. Окрім того, видання припускає, що навряд чи світова спільнота визнає такі «референдуми» законними, як це було, наприклад, з анексованим у 2014 році Кримом.

У разі якщо Кремлю вдасться анексувати всі захоплені на сьогодні українські території Україна втратить приблизно п’яту частину своїх земель.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Головне управління розвідки Міністерства оборони України раніше повідомляло, що росія розглядає можливість включення захоплених територій півдня України до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої їхньої інтеграції в російський економічний простір.

Коментарі

Всі новини