Україна може випустити нові євробонди на $1–1,5 млрд – BofA

Україна недавно вже викупила частину ВВП-варантів. Фото: НБУ

Україна недавно вже викупила частину ВВП-варантів. Фото: НБУ

Україна може розмістити єврооблігації, щоб отримати кошти для поповнення бюджету і викупу ВВП-варантів. Обсяг розміщення може скласти $1–1,5 млрд. Про це з посиланням на аналітиків BofA Securities повідомило «Інтерфакс-Україна».

Аналітики нагадують, що Україна недавно викупила частину варантів і допустила можливість повторення такої операції.

У BofA Securities також вважають, що від України можна очікувати серію негативних новин через можливу затримку майбутнього першого огляду програми співпраці з МВФ, заплановану на вересень. На думку аналітиків, прогрес діалогу з МВФ, ймовірно, зажадає повної ясності в питанні НАБУ і з прийняттям бюджету на 2021 рік.

Telegram Logo

Водночас, на думку BofA Securities, знизилися побоювання з приводу податково-бюджетної політики і, особливо, незалежності Нацбанку після недавніх нових призначень, а також через стабільность грошово-кредитної політики і виведення банків з ринку.

Контекст. Україна для недавнього викупу частини ВВП-варантів дорозмістила єврооблігації на суму $328,8 млн зі ставкою купона 7,75% і погашенням 1 вересня 2020 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

В середині серпня було оголошено про завершення викупу на відкритому ринку близько 10% ВВП-варантів, випущених в ході реструктуризації зовнішнього боргу з терміном обігу до 31 травня 2040 року на номінальну суму $3,2 млрд. Вартість операції оцінювалася в $275 млн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини