Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Орбан вимагає пʼять років без ембарго на криваву нафту і купу грошей

Колаж The Page

Колаж The Page

Орбан каже, що йому треба пʼять років для відмови від російської нафти

Угорщина вчергове відмовилася підтримати шостий пакет санкцій ЄС проти росії, що включає ембарго на криваву нафту з кремля.

Про це заявив премʼєрміністр країни Віктор Орбан, якого часто називають другом Володимира Путіна, повідомляє Sky News.

За словами премʼєра, заборона імпорту російської нафти стане рівносильною скиданню «атомної бомби» на угорську економіку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Будапешт готовий до переговорів, якщо побачить нову пропозицію, яка відповідає інтересам Угорщини, запевнив Орбан. Він водночас заявив, що його країні потрібно цілих пʼять років без заборони на імпорт нафти з рф.

Як пояснив політик, наразі Угорщина на 65% залежить від російської нафти. Крім того, Орбан додав, що перебудова системи вимагає величезних інвестицій у нафтопереробні заводи та судноплавство.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Після цього лідер Угорщини сам поставив під сумнів ефективність такого плану та підкреслив, що чекає на нову пропозицію від Єврокомісії:

Quote«Я хочу співпрацювати з ЄС, але це можливо лише тоді, коли врахують наші інтереси».

The Page вже писав про те, що ЄС запропонував найжорсткіший пакет санкцій проти Москви, але домовитися по ньому не вдалося.

Словаччина вимагає для себе три роки відтермінування заборони на імпорт нафти з рф замість 1,5, Болгарія хоче таких самих пільг, як для Словаччини та Угорщини, а Будапешт взагалі вважає шостий пакет санкцій нищівним для своєї енергобезпеки.


Контекст.

Коментарі

Всі новини