Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» відкриває 30 АЗК арештованої Glusco під своїм брендом U.GO

U.GO замість Glusco: Нафтогаз запускає 30 АЗК у Києві та області. Фото: Нафтогаз

U.GO замість Glusco: Нафтогаз запускає 30 АЗК у Києві та області. Фото: Нафтогаз

«Нафтогаз» оголосив про старт пілотного запуску автозаправних комплексів (АЗК) заарештованої мережі Glusco під власною торговою маркою U.GO. Перші 30 АЗК у Києві та області почнуть роботу вже поточного місяця, поінформувала пресслужба компанії.

Решту АЗК «Нафтогаз» запустить після погодження обов'язкових юридичних процедур з Агентством із розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Quote«Компанія зосередилася на максимально швидкому задоволенні потреб ринку. Тож ми свідомо вирішили розпочати роботу ще до повного завершення зміни фірмового стилю АЗК. Окрім того, такий крок дасть змогу якомога швидше відновити роботу арештованих активів, працевлаштувати людей і сплачувати податки та збори до бюджету України», — розповів Володимир Бичков, директор ТОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг».

Контекст. У травні цього року Кабінет міністрів вирішив передати автозаправні станції компанії Glusco в управління НАК «Нафтогаз України». Загалом «Нафтогаз Ойл Трейдинг» отримала у своє розпорядження 172 об’єкти, з-поміж яких 26 будівель АЗК, недобудови, земельні ділянки та майно, розташоване в різних регіонах України (включно з підконтрольними росії територіями).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перші автозаправні комплекси під брендом U.GO запрацювали в Харкові та області у 2017 році. Бренд U.GO належить «Укргазвидобуванню». З цього року право на використання торговельної марки отримала також «Нафтогаз Ойл Трейдинг». Зазначені компанії, що входять до «Нафтогазу», самостійно обиратимуть постачальників для мережі та визначатимуть цінову політику.

Коментарі

Всі новини