Facebook Pixel

Ситуація в Афганістані: «Талібан» завдав ударів по Панджшеру, а Фронт опору взяв під контроль Чарикар

Ситуація в Афганістані: «Талібан» завдав удари по Панджшеру, а Фронт опору взяв під контроль Чарикар. Фото: Twitter / @ MJalal700

Ситуація в Афганістані: «Талібан» завдав удари по Панджшеру, а Фронт опору взяв під контроль Чарикар. Фото: Twitter / @ MJalal700

Після того як угруповання «Талібан» атакувало позиції сил опору в незахопленій провінції Панджшер в Афганістані, вночі 3 вересня штурм Панджшерської долини продовжився з декількох напрямків.

Як повідомив Фронт національного опору Афганістану, йдеться про перевали Хавак, Саланг і місто Гулбахор, передає агентство «Інтерфакс». Перед початком штурму таліби змусили компанії відключити в Панджшері послуги зв'язку й інтернету та подачу електроенергії, але однаково зазнали великих втрат — загинули щонайменше 100 осіб на перевалі Ховак, угруповання повністю розгромили в повіті Шотул, у районі Саланга його заблокували.

Додамо, що напередодні Фронт опору заявив, що за минулі чотири дні таліби втратили 350 осіб, 287 було поранено, а 35 захоплено в полон, проте іншими джерелами цю інформацію не підтверджено.

Telegram Logo

Фронт національного опору Афганістану також заявив, що взяв під контроль місто Чарикар (центр провінції Парван на північ від Кабула) і йому вдалося відкинути терористів за межі міста.

Крім того, прихильники глави антиталібівського Фронту Ахмада Масуда відбили в терористичної організації чотири повіти в провінції Бадахшан. Повідомляється також про зіткнення в провінції Тахар, зокрема в повіті Хваджа-Гхар, який розташований поруч із кордоном із Таджикистаном.

Контекст. Нагадаємо, що в середині серпня угруповання «Талібан» узяло під контроль столицю Афганістану місто Кабул.

Коментарі

Всі новини