Facebook Pixel

Uber та Bolt безкоштовно доставлятимуть лікарів до роботи

Uber домовився з Міністерством охорони здоров'я (МОЗ), що безкоштовно доставлятиме медичних працівників до лікувальних закладів. Медпрацівники, які задіяні у заходах щодо запобігання та ліквідації епідемії COVID-19 в Україні, зможуть зареєструватися у застосунках сервісів з пошуку таксі та дістатися до роботи, не сплачуючи за послуги.

Як повідомило МОЗ, домовленність розрахована на 10 тис. поїздок, які медики можуть використати для того, аби дістатися до роботи.

Дана опція буде доступна в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці, де є сервіс Uber.

До ініціативи з транспортування медперсоналу долучився також і Bolt. Компанія почала співпрацю з МОЗ та Київською міською адміністрацією для отримання інформації щодо пріоритетних лікувальних закладів та спеціалістів з метою організації транспортування медиків.

Контекст. Вірус SARS-CoV-2 вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. 3 березня у Чернівецькій області було зафіксовано перший випадок захворювання на COVID-19, а 13 березня – перша смерть від коронавірусу в Україні. Зараз, згідно з офіційними даними, кількість хворих у країні становить 26 осіб. Одна людина вилікувалася.

11 березня Київська міська держадміністрація ухвалила рішення запровадити низку заходів у місті, аби попередити можливе поширення коронавірусу. Під обмеження потрапили навчально-виховний процес і проведення масових заходів.

Кабмін на своєму засіданні заборонив експорт товарів протиепідемічного призначення до 1 червня. Як пояснив на своєму першому пресбрифінгу прем'єр-міністр Денис Шмигаль, йдеться про медичні маски, рукавички, халати, костюми та інше. Таке обмеження необхідне для того, аби забезпечити внутрішній попит на ці товари в Україні, адже впродовж останніх тижнів їх експорт за кордон значно зріс. Водночас Кабмін виділив 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для потреб держорганів і поповнення держрезерву.

Подякувати 🎉