Facebook Pixel

У Києві через коронавірус відзавтра запровадять карантинні заходи

Київська міська держадміністрація ухвалила рішення впровадити низку заходів у місті, щоб попередити ймовірне розповсюдження коронавірусу. Обмеження торкнуться навчально-виховного процесу та проведення масових заходів. Попередньо відомо, що обмеження діятимуть з 12 березня до кінця місяця.

Як повідомив міський голова Віталій Кличко, хоча в столиці й не зафіксовано жодного випадку інфікування, проте влада вирішила зіграти на випередження, щоб убезпечити жителів.

Зокрема, запроваджуються такі заходи:

- обмеження навчального процесу в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, спортивних та мистецьких школах, дитячих садках;

- обмеження на проведення масових заходів, а саме конференцій та концертів. Також будуть скасовані сеанси в кінотеатрах;

- закриття розважальних центрів та розважальних зон у шопінг-молах. У торгових центрах буде посилено санітарний контроль.

Міський голова також звернувся до керівництва підприємств із проханням переглянути графік роботи працівників, у яких є малолітні діти.

Столичний транспорт, як повідомив Кличко, поки що працює у звичайному режимі та двічі на добу проходить дезобробку.

Контекст. Вірус СOVID-19 вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. 3 березня було зафіксовано перший випадок зараження ним в Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉