Facebook Pixel

В Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу

В Україні від коронавірусу померла 71-річна жінка з Житомирської області (місто Радомишль), яка раніше була госпіталізована з підтвердженим випадком вірусу. Родичів та людей, з якими вона спілкувалася, вже госпіталізували.

Як повідомило Міністерство охорони здоров'я у своєму Telegram-каналі, через свій вік жінка перебувала в групі ризику.

Станом на сьогодні в Україні зафіксували випадки зараження в Чернівецькій, Житомирській областях і на Донбасі.

Контекст. Вірус СOVID-19 вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. 3 березня було зафіксовано перший випадок зараження вірусом в Україні.

11 березня Київська міська держадміністрація ухвалила рішення запровадити ряд заходів у місті, щоб попередити можливе поширення коронавірусу. Під обмеження потрапили навчально-виховний процес і проведення масових заходів.

Кабмін на своєму засіданні до 1 червня заборонив експорт товарів протиепідемічного призначення. Як пояснив на своєму першому пресбрифінгу прем'єр-міністр Денис Шмигаль, йдеться про медичні маски, рукавички, халати, костюми та інше. Таке обмеження необхідне для того, щоб забезпечити внутрішній попит в Україні на ці товари, адже впродовж останніх тижнів їхній експорт за кордон дуже зріс. Водночас Кабмін виділив 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для потреб держорганів і поповнення держрезерву.

Крім цього, через два дні в Україні почне діяти заборона на в'їзд і виїзд для іноземних громадян, щоб уникнути поширення коронавірусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉