Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Раді зажадали від Кабміну звільнити все керівництво «Укрзалізниці»

Юлія Гришина. Фото: Facebook

Юлія Гришина. Фото: Facebook

Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради з перевірки й оцінки стану «Укрзалізниці» (УЗ) визнала роботу наглядової ради та правління УЗ незадовільною. Комісія має намір звернутися до Кабінету міністрів із вимогою звільнити виконуючого обов'язки глави компанії, а також членів її правління.

Про це повідомила глава ТСК Юлія Гришина (фракція «Слуга народу»).

Члени ТСК на засіданні 30 квітня:

  • визнали і. о. голови правління Івана Юрика та членів правління УЗ «некомпетентними і такими, що не відповідають займаній посаді»;
  • вирішили звернутися до Кабміну з вимогою вже зараз, не чекаючи закінчення терміну функціонування чинного складу наглядової ради УЗ, почати пошук нових облич;
  • зажадали привести рівень зарплат членів наглядової ради і правління УЗ у відповідність з фінансовими показниками компанії.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Гришина написала, що всі спроби налагодити конструктивний діалог і співпрацю з керівництвом УЗ і Мінінфраструктури сьогодні закінчені. «Міністр інфраструктури Владислав Криклій та в.о. голови правління компанії Іван Юрик навіть не з'явилися на засіданні, направивши підлеглих», — обурилася вона.

«Відтепер ТСК переходить на жорсткий режим. Неявка без поважної причини буде розцінюватися як перешкоджання роботі слідчої комісії і відповідним чином кваліфікуватиметься відповідно до Кримінального кодексу», — додала Гришина.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. УЗ за підсумками 2020 року отримала чистий збиток у розмірі 11,9 млрд грн проти 2,99 млрд грн чистого прибутку в 2019 році. Такий результат в УЗ пояснюють зниженням доходів від перевезень. Зокрема, вантажні перевезення скоротилися на 10,3%, а пасажирські — на 58,3%.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини