Facebook Pixel

Федоров пообіцяв встановити в «Пунктах незламності» Starlink. Однак платити тепер доведеться більше

«Пункти незламності» планують обладнати терміналами супутникового зв'язку Starlink. Встановить їх Міністерство цифрової трансформації. Про це повідомив очільник відомства Михайло Федоров.

Він наголосив, що на додачу до публічних Wi-Fi-точок у «Пунктах незламності» з'являться Starlink. Це будуть тисячі точок публічного зв'язку.

Quote«Офіс президента разом із ДСНС працює над «Пунктами незламності» в усій країні. Там також згодом будуть Starlink. Тому йтиметься про тисячі публічних точок із Wi-Fi у всій країні», — заявив Федоров.

Крім того, він розповів, що зараз у звільненому Херсоні вже працюють 20 точок публічного зв'язку. Згодом облаштують ще 40 точок.

Саме тоді, коли Федоров обіцяв встановлювати більше Starlink в Україні, мережею почала ширитися інформація, що з кінця грудня вартість послуг Starlink для України збільшиться. Якщо раніше щомісячна плата складала $60, то тепер доведеться платити $75 на місяць. Нові тарифи будуть актуальні з 29 грудня.

Також зросте й вартість самого терміналу та антени з $500 до $700.

znimok-ekrana-2022-11-29-o-152401.png

Контекст. У середині жовтня Ілон Маск, який є власником проєкту Starlink, заявив, що він більше не фінансуватиме роботу терміналів в Україні, як робив це з початку повномасштабного вторгнення рф. Ба більше, він зажадав від Пентагону мільйони доларів компенсації за фінансування Starlink.

Україна, зокрема МІністерство цифрової трансформації, одразу почало шукати рішення фінансування для роботи мережі, проте Маск згодом заявив, що передумав і фінансування не припинятиметься.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉