Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українцям обіцяють залізобетонний інтернет через Starlink: коли та де він з'явиться

Відключення електрики: в Україні запустять публічний інтернет. Фото: 1plus1.ua

Відключення електрики: в Україні запустять публічний інтернет. Фото: 1plus1.ua

В Україні запустять загальнодоступний Wi-Fi, щоб люди мали доступ до інтернету навіть за відсутності електроенергії. Про це заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

За його словами, перші публічні точки Wi-Fi стануть доступними вже в листопаді. Забезпечуватимуть інтернет термінали Starlink, які найближчим часом Україна отримає від Польщі. Йдеться про надання 1 570 терміналів Starlink.

Quote«Зараз ми думаємо, як у разі відключення електроенергії забезпечити громадян максимально стійким зв'язком. Без світла в деяких регіонах не працюють ні вежі мобільного зв'язку, ні провайдери фіксованого інтернету. Ми розуміємо, яке становище в кожного провайдера, скільки генераторів і акумуляторів вони купують, як можемо допомогти ми», — розповів Федоров.

Очільник Мінцифри наголосив, що зараз розглядається можливість забезпечення України «залізобетонними місцями для звʼязку за будь-якої ситуації» через використання Tesla Powerwall і Starlink. Це дасть змогу забезпечити публічний звʼязок незалежно від роботи енергомережі.

Точну кількість таких точок поки що не озвучують.

Quote«Зараз робимо кілька тестових спотів, подивимося на їхню роботу й масштабуємо», — зазначив Федоров.

Контекст. У понеділок уранці, 31 жовтня, росія завдала чергового удару по Україні. Без світла та зв'язку залишилися декілька областей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини