Facebook Pixel

Звільнений Херсон знову з мобільним зв’язком та інтернетом: де можна підключитися

В деокупованому Херсоні з’явився мобільний зв’язок. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

За його словами, у місті, зокрема на площі біля будівлі обласної адміністрації, вже працює мобільний оператор «Київстар», який забезпечує не лише зв’язок, а й інтернет.

Quote«У центрі міста на площі біля ОДА вже працює LTE від «Київстару», – розповів Янушевич у відеозверненні.

Також найближчим часом у місті повинен з’явитися зв'язок від lifecell, про що компанія заявила напередодні.

Крім того у місто вже готові повернутися «Нова пошта» та «Укрпошта», а також деякі мережі супермаркетів.

Варто зазначити, що після деокупації Херсону у місті були відсутні енергопостачання, мобільний зв’язок та інтернет. Місцева влада вже повернулася до Херсону, у місті проводяться стабілізаційні заходи. Щодня у Херсоні триває комендантська година з 17:00 до 08:00.

Контекст. ЗСУ вдалося звільнити Херсон від російських загарбників 11 листопада. Місто перебувало в окупації від моменту повномасштабного нападу росії на Україну у лютому 2022 року.

Подякувати 🎉