Facebook Pixel

У Мережі обговорюють світлину кота з унікальним забарвленням

У Мережі обговорюють світлину кота з унікальним забарвленням

У Мережі обговорюють світлину кота з унікальним забарвленням

У Reddit одного дня в топі з'явилося декілька постів про кота з унікальним забарвленням, якого ніби зшито з різних частин. Автор спочатку запитав у читачів, яка це порода кота.

У коментарях користувачі почали жартувати про те, що кіт виглядає як складана з різних деталей іграшка.

Quote«Мабуть, того дня було мало запчастин», — прокоментував один з читачів.

Кота назвали Брюсом, але в коментарях йому запропонували ім'я Френк — від створіння доктора Франкенштейна Деякі відзначили, що вихованець майже виглядає як створений штучним інтелектом.

Quote«Це справжнє кошеня чи версія штучного інтелекту? Якщо він справжній, то він суперунікальний та красивий, навіть якщо це ШІ, то він суперунікальний та красивий», — написав користувач sarcasmismygame / Reddit.

Щоб розвіяти сумніви читачів, автор першого фото виклав ще кілька кадрів з візиту до ветеринара. Ветеринар визначив породу кота як менует або Наполеон — гібрид перської та манчкінської порід. Забарвлення є результатом незвичайної мутації.

Кота почали порівнювати з єдинорогом — такий же унікальний, особливо з огляду на його стать. Потрійне забарвлення у котів — велика рідкість.

Quote«Безперечно єдиноріг. Мати черепахову шерсть і бути чоловічої статі, мати голову в забарвленні смокінг. Це справді дико і чарівно», — вважає користувач AngryIdioti / Reddit.

Кота назвали Брюсом, але в коментарях йому запропонували ім'я Френк — від створіння доктора Франкенштейна. Багато хто позаздрив власнику, висловивши кохання до цього котика і побажавши йому всіляких гараздів, хоча Брюс виглядає здоровим і задоволеним.

Подякувати 🎉