Facebook Pixel

Під час атаки дронів у Краснодарському краї пошкоджено винищувач та НПЗ

В результаті атаки невідомими дронами НПЗ «Слов'янськ-ЕКО» у Краснодарському краї підприємство зупинило роботу. Також ракетами був пошкоджений російський винищувач СУ-27.

Про це пишуть росзмі

На Слов'янському нафтопереробному заводі безпілотники пошкодили щонайменше одну нафтопереробну установку. Завод припинив свою роботу. На територію заводу впали шість дронів.

Відео: 19 травня, атака дронів на НПЗ «Слов'янськ-ЕКО»

Your browser doesn't support HTML5 video.

За уточненою інформацією, по російському військовому аеродрому в станиці Кущівська Краснодарського краю була здійснена ракетна атака. Три ракети було збито російською пво, однак декілька ракет влучили у надзвуковий винищувач СУ-27 та інфраструктуру аеродрому. Військовий інструктор рф отримав поранення.

Що відомо про НПЗ «Слов'янськ-ЕКО»

НПЗ входить у п'ятірку найбільших у південній росії. Завод щороку переробляє близько 4 млн т сирої нафти. Підприємство виробляє бензин стандартів Євро-5 та Євро-6 та експортує його за кордон. На заводі працюють 3 тис. робітників.

Як пройшли минулі атаки на НПЗ «Слов'янськ-ЕКО»

Це не перша атака на нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані. В ніч на 17 березня 2024 року безпілотники атакували НПЗ, однак виникла пожежа, яка була швидко нейтралізована. Нова атака на підприємство сталася 27 квітня, і вона була більш успішною. За словами представника «Слов’янськ ЕКО» Труднєва, 10 БПЛА атакували завод. Була пошкоджена ректифікаційна колона, а підприємство зупинило роботу.

Нагадаємо, що у неділю, 12 травня, безпілотники здійснили атаку на нафтопереробний завод у місті Волгограді.

Подякувати 🎉