Facebook Pixel

У Києві забудовник ЖК «Багговутівська» заплатив бюджету 14,5 млн грн

Забудовники ЖК «Багговутівська» сплатили понад 14,5 млн грн до місцевого бюджету. Це відбулося після відповідного рішення Господарського суду Києва.

Про це пише Київська прокуратура.

Суд зобов’язав забудовників ЖК «Багговутівська» сплатити понад 14,5 млн грн до місцевого бюджету. Серед власників фірм-забудовників – депутат Київради Ігор Баленко та колишній генпрокурор України Святослав Піскун.

Ухилення від сплати 14,5 млн грн забудовниками ЖК «Багговутівська»: деталі

За даними правоохоронців, компанії-забудовники, а це «СМАРТКОР», «КОРСА», «РІЕЛТІ СІТІ» «КАПРІ», ухилялись від сплати коштів пайової участі у розвитку інфраструктури столиці.

Так, побудувавши у 2021 році багатоповерховий житловий будинок на вул. Багговутівській у Шевченківському районі міста Києва, забудовник не сплатив визначений законодавством платіж до місцевого бюджету для створення і розвитку інфраструктури столиці.

За інформацією аналітичної платформи YouControl, компанії «СМАРТКОР», «КОРСА», «РІЕЛТІ СІТІ» входять до сфери інтересів депутата Київради Ігоря Баленка. Він відомий тим, що був власником мережі магазинів «Фуршет».

Інша компанія-забудовник ймовірно має зв'язок з колишнім Генпрокурором Святославом Піскуном.

Компанія зі списку забудовників – «КАПРІ» – була зареєстрована понад 21 рік тому у Києві. Аналіз YouControl показує, що це підприємство може бути пов’язане як із бізнесом Ігоря Баленка, так і з інтересами співвласника Forum Group Володимира Школьніка та з бізнесом родини колишнього Генерального прокурора Святослава Піскуна.

20 грудня 2023 року Наглядова рада «Київміськбуду» звільнила голову правління Ігоря Кушніра.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉